Názory účastníkov exkurzie do parku individuálnej bytovej výstavby Blaue Lagune

13.11.2004

Pre veľký záujem sa za účasti 68 účastnikov uskutočnila už druhá exkurzia do parku individuálnej bytovej výstavby Blaue Lagune, Viedeň.

Naši susedia, ktorí sa správajú oveľa ekologickejšie ako my, teda Rakúšania, vybudovali pod Viedňou, pri známom nákupnom stredisku Juh celé mestečko z montovaných stavieb. Nazýva sa Modrá lagúna, die Blaue Lagune, a práve sem smerovali kroky niekoľkých účastníkov exkurzie, ktorú organizovala firma JAS-EX Expert pre Vaše stavby, dňa 13.11.2004, o ktorej ste sa mali možnosť dočítať v prílohe minulého čísla. Naozaj tam romantické jazierko obkolesujú uličky výlučne z montovaných domov. Oplatí sa tam zájsť, aj keď práve nejdete stavať, jednoducho len sa pozrieť na to, ako budú vyzerať obytné domy blízkej budúcnosti.

Prečítajte si niektoré zaujímavé názory na drevostavby ktoré sme získali od účastníkov exkurzií.

Mať útulný domov patrí k základným ľudským potrebám... Domov to nie je len strecha, ktorá vás ochráni, ale priestor, ktorý Vás objíme a pritúli vo svojom bezpečnom náručí... A to najkrajšie a najprirodzenejšie Vám ponúka vlastný rodinný dom.

V našich podmienkach sa stavby montovaných domov presadzujú o niečo pomalšie ako vo vyspelých západných krajinách, kde každý štvrtý dom individuálnej výstavby je montovaný dom...

Tým, že ak máte k dispozícii pozemok so základovou doskou, môžete o tri až štyri mesiace bývať v dome presne podľa vašich predstáv, doslova ušitom na mieru. Cena takéhoto domu je porovnateľná. Veľkou výhodou je to, že dom Vám dodajú a zostavia na mieste ako lego, preto je stavba hotová rýchlejšie ako murovaná. Svojou modernou koncepciou môžeme všetky montované rodinné domy zaradiť do kategórie "nízkoenergetických".

Na jeho postavenie potrebujete spoľahlivého partnera a odborníka:

Firmu JAS-EX Expert pre Vaše stavby !

Druhá exkurzia do parku Blaue Lagune, ViedeňDruhá exkurzia do parku Blaue Lagune, Viedeň
Druhá exkurzia do parku Blaue Lagune, Viedeň
Druhá exkurzia do parku Blaue Lagune, ViedeňDruhá exkurzia do parku Blaue Lagune, ViedeňDruhá exkurzia do parku Blaue Lagune, Viedeň