Konferencia s medzinárodnou účasťou

11.11.2004

Konferencia Nimnica9. a 10. novembra 2004 sa v hoteli NEPTUN - kúpele Nimnica uskutočnila odborná konferencia s medzinárodnou účasťou "40 ROKOV PREVÁDZKY STREDOVÁ??SKEJ KASKÁDY HRIŇOV - MIKŠOVÁ - POVAŽSKÁ BYSTRICA".

Na tejto konferencii bol publikovaný aj odborný referát ktorý pripravili naši odborníci.

Viac informácií...

Fotodokumentácia z odbornej exkurzie

04.11.2004

Fotodokumentácia z odbornej exkurzie - Blaue Lagune, ViedeňPozrite si fotoreportáž z odbornej exkurzie do parku individuálnej bytovej výstavby Blaue Lagune, Viedeň.

Exkurzia organizovaná firmou JAGERSKY pre Vaše stavby, Ing. Štefan Jágerský sa uskutočnila za účasti odbornej verejnosti 4.11.2004.
Viac informácií...

Prehliadka montovaných rodinných domov

16.03.2012

Exkurzia do parku individuálnej bytovej výstavby Blaue Lagune, Viedeň.

Exkurzia do parku individuálnej bytovej výstavby Blaue Lagune, Viedeň. Zúčastnite sa informačnej akcie s cieľom oboznámiť verejnosť o systémoch rýchlej, cenovo prijatelnej a ekologickej výstavby klasických a montovaných rodinných domov na báze dreva. Jej cieľom je poukázať na výhody daných systémov v lokalite na rozhraní hlavného mesta krajiny a predmestia (mestskej časti). Zoznámite sa s obývanými modelmi ekonomicko-ekologických stavieb svetového štandardu, ktoré sa dajú prispôsobiť slovenskému stavebníkovi podľa jeho individuálnych potrieb.

Viac informácií...

Certifikát ISO 9001

09.02.2004

V súčasnej dobe prebieha certifikácia firmy na systém manažérstva kvality podľa požiadaviek normy ISO 9001.
Viac informácií...
Predchádzajúca stránka 6-9 z 9